Price
Beds & Baths
Type
Filters
Clear

Park ShoreCondos & Homes for Lease

Lease in Park Shore
  • High Rise (8+), 4651 Gulf Shore Blvd N 1805
    2Beds
    2Baths
    1,620 sq.ft.

    Lease$22,000

    2%
    4651 Gulf Shore Blvd N 1805
  • , 4651 Gulf Shore Blvd N 1106
    2Beds
    2Baths
    1,531 sq.ft.

    Lease$21,000

    5%
    4651 Gulf Shore Blvd N 1106
  • High Rise (8+), 4041 Gulf Shore Blvd N 1204
    2Beds
    2Baths
    2,000 sq.ft.

    Lease$20,000

    20%
    4041 Gulf Shore Blvd N 1204
  • High Rise (8+), 20 Seagate Dr 803
    2Beds
    3Baths
    2,718 sq.ft.

    Lease$20,000

    20 Seagate Dr 803
  • High Rise (8+), 4001 Gulf Shore Blvd N 707
    2Beds
    2Baths
    1,267 sq.ft.

    Lease$20,000

    4001 Gulf Shore Blvd N 707
  • Single Family Residence, 725 Old Trail Dr
    3Beds
    2Baths
    2,525 sq.ft.

    Lease$20,000

    725 Old Trail Dr
  • , 20 Seagate Dr 301
    2Beds
    3Baths
    2,900 sq.ft.

    Lease$20,000

    20 Seagate Dr 301
  • , 4041 Gulf Shore Blvd N 1108
    2Beds
    3Baths
    2,240 sq.ft.

    Lease$20,000

    4041 Gulf Shore Blvd N 1108
  • , 635 Fountainhead Ln
    4Beds
    3Baths
    2,566 sq.ft.

    Lease$19,000

    27%
    635 Fountainhead Ln
  • , 4041 Gulf Shore Blvd N 1705
    2Beds
    2Baths
    1,850 sq.ft.

    Lease$18,500

    4041 Gulf Shore Blvd N 1705
  • , 4041 Gulf Shore Blvd N 308
    2Beds
    3Baths
    2,240 sq.ft.

    Lease$18,000

    4041 Gulf Shore Blvd N 308
  • High Rise (8+), 4251 Gulf Shore Blvd N 14c
    2Beds
    3Baths
    2,319 sq.ft.

    Lease$18,000

    4251 Gulf Shore Blvd N 14c
  • High Rise (8+), 4041 Gulf Shore Blvd N 1805
    2Beds
    2Baths
    1,735 sq.ft.

    Lease$18,000

    10%
    4041 Gulf Shore Blvd N 1805
  • Mid Rise (4-7), 1130 3rd Ave S 309
    3Beds
    4Baths
    2,898 sq.ft.

    Lease$18,000

    1130 3rd Ave S 309
  • , 4041 Gulf Shore Blvd N 1109
    2Beds
    3Baths
    2,240 sq.ft.

    Lease$18,000

    4041 Gulf Shore Blvd N 1109